Świetne efekty przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny rezultat treningów
najwyższa klasę środków
przypływ działalności i chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w wpływie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją chęć i masę mięśniową. Więc nadzwyczaj skuteczny i mocny środek dostępny dla każdego, kto pragnie zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najdoskonalsze wyniki treningów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie został na ochron Twojego testosteronu. Nazywa to też korzyści. Zauważ gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i wartości jeszcze nie nie było właściwie dobre oraz bliskie. Będziesz był gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa razem z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstawania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające efekty wysiłków i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na odwagę oraz zdobądź na drugi poziom ćwiczeń. Kimera to liczniejsza zdolność i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin oraz minerałów, wykonany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dokonaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na produkty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną nawet o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej konkurencji zaś lub przekonany do drugiego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to również opracowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko określone w najniższym szczególe. Nie będziesz posiadał małych wątpliwości jak korzystać suplementy, co spożywać i jak ćwiczyć, aby polepszyć kondycję i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Rezultaty będą pewne już za trzy miesiące!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )