Śniłeś o wspaniałej formie, jednak niełatwo o taki efekt? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najdelikatniejsze aktywne składniki sprawiają Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki tak bardzo pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ rezultaty naszych treningów. Cerberus pozwala Ci wykuć mięśnie ze byliśmy oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie mocy i energii jeszcze nigdy nie było tak lekkie i intensywne.
Cerberus

Gdy pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który umożliwia na zmianę androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym tenże istnieje zatem Twoim wrogiem. Cerberus jest wydajnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we natur
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i trzyma poziom testosteronu na górnym stopniu. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla dużego efektu stosuj wspólnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak postępował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Okazało się, iż ma tendencje do pomnażania swojej sylwetki. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad swoim mięsem i wyborem odpowiedniej diety pokazały go jak prawidłowo pytać o siebie. Tę myśl przekazuje naszym podopiecznym.

Cerber to znaczny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )