Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z sporych elementów wzmacniających, które znajdują się w niniejszym serum sprawiają, iż tylko po pierwszej aplikacji widać oraz uczuć różnicę. To silna formuła, która łączy się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To przecież ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych z nimi pomocy. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży kieruje do skóry głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie chroni włosy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto wziąć z atutów tego suplementu osobiście.

Vivese Senso Duo-Oil 2

Pro Engine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo-Shampoo