Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja znajoma nie była w całości zaspokojona? Panie wymagają sporo czasu, by poczuć całkowitą przyjemność z seksu oraz doświadczeń orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że owo nie problem, to jeden wiesz, że nie udało Ciż się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się toż szczególnie, ona umie w tyle stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być środkiem do właściwego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na wesele istnieje możliwość, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze twoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą wejść do spraw.

Formuła Climax Control może doprowadzić, że będziesz w kształcie dłużej uprawiać sex aniżeli przed rozpoczęciem terapii. Ten drugi czas jest sposobność zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o obejmującym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to szybko tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz traktował zdolność kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Szybko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać sex tak długo jak chce o tym Twoja żona.

climax control

Derminax

Femmaks