African Mango 900 – Jeśli pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów przetestuj efektywny specyfik African Mango 900!

African MANGO to naturalny suplement diety wygodny w ról kapsułek. Materiał ten mówiony jest dla kobiet dorosłych, które zmagają się z otyłością i pragną zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do użytkowania tabletek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli wagi ciała.

Głównym składnikiem efektu jest wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Element ten zyskał pozycję w Okresach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, mających na planu udokumentowanie jego efektywności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest znacznym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną pracę w toku odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zaopatrzony w formulacji produktu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i kontrolę wagi. Składnik ten jeszcze oddziałuje dodatnio na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we natury.

Skład:

W zestawie suplementu diety African MANGO znajdują się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając dużą kwotą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do pobrania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najdoskonalszego efektu należy stosować tabletki w trakcie bądź bezpośrednio po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (istnieje to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przechodzić potrzebnej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

biovelis tabs

Breast Fast