Untoxin – Czujesz się stale zmęczony oraz niewyspany? Szybko łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w formy kapsułek. Skutek ten przeznaczony jest do wdrażania w terminach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze szkodliwych substancji, których nagromadzenie że stanowić wynikiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Miesza się wtedy na swobodne przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak sok z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji gładkiej i ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we natury, co przenosi się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy brać w trakcie czy po posiłku, popijając ogromną zawartością wody. 

Pierwsze efekty używania preparatu Untoxin można stwierdzić zaraz po siedmiu dniach z przygotowania jego używania. 

Należy wspominać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergia na którykolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny być wychowywane w temperaturze domowej w tryb niedostępny dla maleńkich dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem i tworzeniem wilgoci. Produkt dedykowany jest dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie prawdopodobnie żyć wykorzystywany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

tani Derminax

Follixin