Co sprawia, iż nie możemy osiągnąć erekcji?      Niemożność
dostania erekcji
to stosunkowo powszechny
problem
. We wszystkich krajach. Akurat Polska nie jest w tej materii rodzynkiem, wielka szkoda. Jednakże nie myślmy, że jesteśmy tak jakby automatycznie skazani na ciągłe kłopoty z erekcją! Warto zapoznać się z przynajmniej niektórymi powodami, dzięki tej wiedzy tak naprawdę można zmienić swój tryb funkcjonowania bądź przynajmniej wiedzieć czego należy uniknąć. Dobrze, to czego unikać?

 

1) Tłusta kuchnia to na pewno coś czego musimy może nie tyle unikać, co po prostu ograniczać się. Wiadoma sprawagolonka czy zapiekankismaczne, ale jeżeli będziemy codziennie spożywali tego typu jedzenie, to później impotencja niemalże gwarantowana.

 

2) Stresujący tryb życia to również styl, którego należy uniknąć. No co jak co, ale gdy w dzień jesteśmy chronicznie zestresowani, to ciężko nie spostrzec, iż wieczorem nie będzie fajniej. Co prawda nie we wszystkich
przypadkach
człowiek ma okazję uniknąć stresujących sytuacjijednakowoż każdy ma możliwość jakoś się
odstresować
, na przykład wielce godne zainteresowaniasporty siłowe czy piłka nożna. W zasadzie to tych wszystkich typów aktywności sportowej jest sporo. Wyłącznie lenistwo nas skutecznie
ogranicza

 

3) A może unikamy witamin? No co jak co, lecz owoce oraz warzywa mają dużo witamin, które w pozytywny sposób wpływają na stan potencji. Ich brak powoduje dużo złego, toteż należałoby mieć o tym pojęcie.

 

4) Unikajmy stagnacji. Rozchodzi się o to, że trudno radować się udanym seksem jeśli partnerka podnieca nas dużo mniej aniżeli dotychczas. To temat na inny tekst, lecz jeśli nasza partnerka nie będzie na nowo nas pociągała, to kłopoty z erekcją dziwić nie mogą.

 

 


tekst dostepny na
stronie-viagra bez recepty
cialis cena