Moda która jest dookoła

Spora ilość pań ma poważne kompleksy na punkcie swojej tuszy – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, lecz nie ma najmniejszego sensu kłamać – nierzadko realia są takie, że faktycznie kobiety mają trochę kilogramów za dużo. Na całe szczęście są bardzo ciekawe rozwiązania, które to mogą spowodować, iż można wyglądać o wiele szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach szczupłe kobiety przez beznadziejnie dopasowane ubrania wyglądają na dużo cięższe aniżeli naprawdę. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez wątpienia ubrania powinny być jednego koloru – oczywiście nikt nie mówi, że odpadają różne odcienie takiego samego koloru, nie przesadzajmy, w tym aspekcie panuje akurat wolność wyboru. Na dodatek niech barwa naszego wdzianka podkreśla to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To kiepskie połączenie, które nie dość, iż prezentuje się niezbyt atrakcyjnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion trzeba unikać poduszek, najróżniejszych żabotów i falban. Jeżeli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra oraz mocno rozbudowana klatka piersiowa, należy założyć szeroką spódnicę, do tego top z dekoltem – w tzw. literę V. Bardzo często kobiety chcą ukryć brzuszek, nie tylko jeśli spodziewają się dziecka. W owym celu trzeba założyć spódnicę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje moda na spore pośladki, to jednakowoż jeżeli jakaś z pań pragnie takowe ukryć, musi zakładać spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i oprócz tego szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów mniej.