Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Funkcjonuje kilka prostych strategii, pozwalających osiągnąć silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco silna albo jeśli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz parę rad dla siebie.

Podajemy ci parę nieskomplikowany rozwiązań, które pomogą ci wypracować silniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe porady z pewnością ci się przydadzą!

Palenie surowo wzbronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego cialis uszczuplenia rozmiarów twojego penisa i jest jedną z głównych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, iż maleje przepływ krwi do członka podczas seksu. Jeśli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś osobą otyłą to masz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do chorób układu krwionośnego. Taki stan może również mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może potencja być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.