9 wskazówek na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była znacznie większa.

Prezentuje kilka prostych wskazówek, aby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wydzielać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone za oceanem udowodniły, iż dotyk ożywia produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może podnieść poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słońca obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Światło z solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy o miłości

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Stwierdzili oni, iż filmy romantyczne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 procent. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz wzwody są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy zajdzie taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Codziennie konsumuj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tadalis
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Otaczaj się wonią wanilii

Zapach wanilii efektywnie wzmacnia transport krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli mężczyzna konsumuje zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Dlatego powinno się włączyć do diety sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w ciele oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może prowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, utrudniając przepływ krwi do penisa. Pewne badanie udowodniło, iż już dwa papierosy mogą sprawić, iż wzwody staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych ujemnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie tania viagra